Konferencja pt. „Firma przyjazna mediacji. Nowe rozwiązania“

W dniu 23 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego  odbyła się konferencja pt. „Firma przyjazna mediacji. Nowe rozwiązania“, współorganizowana przez: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Sąd Okręgowy w Gdańsku oraz Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza.

Patronat Honorowy nad konferencją objął Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Prezes Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

Podczas konferencji podpisano dwa dokumenty:

• Porozumienie w sprawie promowania mediacji w sprawach gospodarczych, zawarte pomiędzy Sądem Okręgowym w Gdańsku, Wydziałem Prawa i Administracji UG oraz Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza w zakresie promowania mediacji w sprawach gospodarczych, w tym w wspierania projektu „Firma przyjazna mediacji”.
  • Deklaracja Mediacyjna podpisana przez firmy z Pomorza.

Data publikacji: wtorek, 24. Kwiecień 2018 - 14:11; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Kwiecień 2019 - 16:19; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski