Międzynarodowa Konferencja z udziałem pracowników Katedry Prawa Finansowego

W dniach 20-21.09.2018 r. pracownicy Katedry Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego uczestniczyli w Pradze w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. Currency, Taxes and Other Institutes of Financial Law In the Year of the 100th Anniversary of the Founding of Czechoslovakia. Jej organizatorem był Wydział Prawa Uniwersytetu Karola, który jest najstarszym uniwersytetem w Europie Środkowej i dziewiętnastym najstarszym uniwersytetem w ciągłej działalności na świecie. Była to jubileuszowa Konferencja związana z obchodami 100-nej rocznicy powstania niepodległej Czechosłowacji. W trakcie Konferencji swoje referaty przedstawili prof. UG dr hab. A. Jurkowska-Zeidler (pt. Resolution In Financial Market: Institutional Changes of Financial Safety net In Poland and Czech Republic), dr hab. E. Juchnewicz (pt. Official explanations of fiscal authorities in Russia and Poland: a comparative study), dr D. Cyman (pt. Reshaping Institutional Structure for Financial Consumer Protection) i dr P. Panfil (pt. Budget Forecasting and Fiscal Illusion).

Data publikacji: środa, 10. Październik 2018 - 11:16; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: środa, 10. Październik 2018 - 11:16; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński