Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski ponownie powołany na stanowisko Rzecznika Dyscyplinarnego przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin powołał prof. UG, dr. hab. Radosława Giętkowskiego na swojego Rzecznika Dyscyplinarnego w kadencji 2019-22.

Głównym zdaniem Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra jest prowadzenie postępowań wyjaśniających w sprawach dyscyplinarnych rektorów oraz uczestniczenie w tych sprawach w postępowaniu przed Komisją Dyscyplinarną Ministra w charakterze oskarżyciela.

Prof. UG, dr hab. Radosław Giętkowski pełnił już tę funkcję w kadencji 2015-18, będąc jednocześnie członkiem Konwentu Rzeczników przy Ministrze. Za swoje osiągnięcia w 2017 r. otrzymał nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego indywidualną drugiego stopnia.

Data publikacji: czwartek, 27. Czerwiec 2019 - 15:29; osoba wprowadzająca: Karol Ważny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 18:58; osoba wprowadzająca: Karol Ważny