Przyszłość kurateli sądowej w Polsce – potencjał, ograniczenia, perspektywy

Zakład Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Patologii Społecznej i Resocjalizacji Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Pomorskie Stowarzyszenie Zawodowych Kuratorów Sądowych,  mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej Konferencji na temat: Przyszłość kurateli sądowej w Polsce – potencjał, ograniczenia, perspektywy.

Konferencja odbędzie się w dniach od 7 do 8 listopada 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się poniżej:

Data publikacji: niedziela, 8. Wrzesień 2019 - 15:57; osoba wprowadzająca: Bartosz Kędzierski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. Listopad 2019 - 10:07; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski