Ogólnopolski Zjazd Katedr i Zakładów Postępowania Cywilnego

W dniach 19 – 22 września 2019 r. pracownicy Katedry Postępowania Cywilnego – dr hab. Anna Machnikowska, prof. nadzw., dr Grzegorz Julke, dr Dominika Mróz – Szarmach oraz mgr Olga Zinkiewicz – Będzmirowska brali udział w Ogólnopolskim Zjeździe Katedr i Zakładów Postępowania Cywilnego, organizowanym w Muszynie przez trzy ośrodki akademickie – Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Szczeciński oraz Uniwersytet Wrocławski, a także przez Towarzystwo Naukowe Procesualistów Cywilnych. Tematem tegorocznego spotkania procesualistów cywilnych był „Dostęp do ochrony prawnej w sądowym postępowaniu cywilnym”. Wśród referatów, wygłoszonych przez wielu znamienitych prelegentów, jeden z nich, pt. „Interes prawny w procesie na przykładzie powództwa o zasądzenie, ustalenie i ukształtowanie”, przedstawiła dr hab. Anna Machnikowska, prof. nadzw. Więcej informacji na temat Zjazdu dostępnych jest na https://zjazdkpc2019.confer.uj.edu.pl/program.

Mamy przyjemność poinformować, że organizacja następnego Zjazdu, który odbędzie się w 2021 roku, została powierzona Uniwersytetowi Gdańskiemu.

Data publikacji: środa, 25. Wrzesień 2019 - 16:56; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach Ostatnia zmiana: środa, 25. Wrzesień 2019 - 17:04; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach