Relacja: Wydziałowy Spacer po Oliwie

W dniu 15 maja 2024 r. odbył się Wydziałowy Spacer po Oliwie. Za jego organizację odpowiedzialny był Wydziałowy Zespół ds. Strategii HR Research in Excellence, którym kieruje Prodziekan ds. Kształcenia – dr hab. Małgorzata Balwicka- Szczyrba, prof. UG. W spacerze wziął udział Dziekan WPiA UG – dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG oraz zainteresowani poznaniem nietypowego oblicza Oliwy pracownicy Wydziału.

Motywem przewodnim spaceru były historie oliwskich romansów i to one wzbudzały najwięcej emocji. Profesjonalna przewodniczka przybliżyła również fascynujące ciekawostki dotyczące gdańskiej Oliwy. Wybrana trasa pozwoliła na dotarcie do niedostatecznie znanych architektonicznych skarbów, a samo wydarzenie stało się doskonałą okazją do zaczerpnięcia świeżego powietrza oraz dłuższych, pozasłużbowych rozmów.

Wszystkim, którzy wzięli udział w spacerze dziękujemy za obecność i zapraszamy na następne spotkania integracyjne, które już niebawem!

Data publikacji: czwartek, 16. Maj 2024 - 08:31; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2024 - 09:47; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski