"Kryzys praworządności jako kryzys wiedzy prawniczej? W kierunku demokratycznej nauki prawa" - referat dr. Wojciecha Zomerskiego

Katedra Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG zaprasza na otwarte zebranie Katedry, które odbędzie się 17 maja 2024 r. o godz. 15:00 w Sali Rady Wydziału WPiA UG, podczas którego będziemy gościli dra Wojciecha Zomerskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego, który przedstawi referat pt. "Kryzys praworządności jako kryzys wiedzy prawniczej? W kierunku demokratycznej nauki prawa".

Wystąpienie zaplanowane jest na 45 minut, a następnie odbędzie się dyskusja. Nasz gość jest autorem wydanej w 2023 r. przez Wydawnictwo Scholar książki: W kierunku demokratycznej nauki prawa? Dogmatyka, edukacja, postanalityczność.

Praca doktorska, na podstawie której została przygotowana książka, otrzymała drugą nagrodę w konkursie na najlepszą pracę doktorską z zakresu teorii i filozofii prawa przyznawaną przez Sekcję Polską Międzynarodowego Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej IVR.

Serdecznie zapraszamy.

Data publikacji: czwartek, 16. Maj 2024 - 13:03; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2024 - 13:11; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski