Relacja: Otwarcie Galerii "Palarnia" na WPiA

W ostatni piątek, 17 maja o godz. 9.30, na Wydziale Prawa i Administracji UG w Galerii „Palarnia” odbyło się uroczyste otwarcie Galerii i Wystawy prac Marka Okrassy.

Dziekan WPiA dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG powitał pracowników, studentów oraz przybyłych na to wyjątkowe wydarzenie gości, podkreślając wspólne więzi łączące Akademię ze Sztuką. Jak powiedział Pan Dziekan, sztuka pełni funkcję terapeutyczną, uspokaja, a obrazy powinny inspirować i zachęcać do refleksji. Pan Dziekan zaprosił do cieszenia się sztuką Marka Okrassy, którego prace można oglądać w Galerii „Palarnia” do wtorku 21 maja, a następnie uroczyście przeciął wstęgę.

Przy okazji przypominamy, że w najbliższy wtorek, 21 maja o godz. 17.00 odbędzie się uroczysty Finisaż Wystawy, na który serdecznie zapraszamy.

Data publikacji: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 08:46; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Maj 2024 - 15:46; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski