Konkurs na Esej: Dezinformacja i Mowy Nienawiści w Konflikcie Zbrojnym

Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża we współpracy z Ambasadą Szwajcarii w Polsce, Network on Humanitarian Action, Polskim Czerwonym Krzyżem oraz Uniwersytetami Gdańskim i Warszawskim ogłaszają konkurs na esej o potencjalnym wpływie dezinformacji i mowy nienawiści w konflikcie zbrojnym.

Prace konkursowe należy zgłaszać do dnia 1 września 2024 roku na adres poczty elektronicznej ihlstudentessaycompetition2024@gmail.com, a główną nagrodą w konkursie jest dwudniowy wyjazd do Genewy wraz z wizytą w siedzibie Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, Biura Narodów Zjednoczonych w Genewie oraz Muzeum Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do zapoznania się z wymogami konkursu, zamieszczonymi w

Data publikacji: piątek, 31. Maj 2024 - 09:52; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 31. Maj 2024 - 09:57; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski