Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa

W dniach 05-07.06.2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbył się Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa, w którym udział wzięło 27 dziekanów wydziałów prawa polskich uczelni wraz z prodziekanami.

Nasz Wydział reprezentował Pan Dziekan dr hab. Wojciech Zalewski, prof. UG  wraz z prodziekanami: dr hab. Małgorzatą Balwicką-Szczyrba, prof. UG oraz dr. hab. Piotrem Uziębło, prof. UG.

Obrady, które odbyły się zarówno w murach uniwersyteckich, jak i Muzeum Śląskim oraz Sali Sejmu Śląskiego, dotyczyły aktualnych wyzwań zawiązanych z kształceniem prawników, w tym przyszłością edukacji prawniczej, nauką, a także problemami regulacyjnymi.
Odbywający się każdego roku Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Prawa jest kluczowym wydarzeniem dla społeczności akademickiej prawników w Polsce, stanowiąc miejsce do pogłębionej debaty i wymiany doświadczeń.

Data publikacji: poniedziałek, 10. Czerwiec 2024 - 09:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 10. Czerwiec 2024 - 12:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski