Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku akad. 2015/16

Zapraszamy do składania wniosków w konkursie o wyjazdy studentów na uczelnie zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/16. Na studentów WPiA UG czekają 23 partnerskie uniwersytety w 12 państwach. Rekrutacja jest otwarta od dnia 12.02.2015 r., a dokumenty można składać do dnia 25.02.2014 r. Szczegóły konkursu w ogłoszeniu (w załączeniu).

O wyjazd na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus Plus może ubiegać się student WPiA UG co najmniej II roku studiów I stopnia, który spełnia następujące warunki:
1) wyróżnia się dobrymi wynikami w nauce, przy czym średnia ocen z dotychczasowego okresu studiów na dzień zgłoszenia kandydatury do udziału w programie Erasmus wynosi co najmniej 3,75 (trzy i siedemdziesiąt pięć setnych);
2) posiada udokumentowaną, dobrą znajomość języka obcego, będącego językiem wykładowym programu studiów zagranicznych na uczelni, o wyjazd do której się ubiega.

W I etapie postępowania Kandydat składa, w koszulce nadającej się do wpięcia do segregatora, następujące dokumenty:

1)     prawidłowo wypełniony i wydrukowany formularz kwalifikacyjny udostępniony na stronach internetowych Wydziału, zawierający na pierwszej stronie podanie do Dziekana o uwzględnienie kandydatury w postępowaniu kwalifikacyjnym wraz z wypełnioną przez pracownika dziekanatu częścią dotyczącą wpisu na semestr studiów oraz średniej ocen,

2)     kserokopię legitymacji studenckiej,

3)     po jednej kserokopii dokumentów poświadczających znajomość języków obcych, poświadczonych za zgodność z oryginałem przez upoważnionego pracownika dziekanatu lub Biura Dziekana WPiA UG,

4)     po jednej kserokopii dokumentów poświadczających osiągnięcia będące przedmiotem oceny wymienione w §8 pkt. 3 Regulaminu, w tym kopie publikacji, które kandydat przywołuje w formularzu kwalifikacyjnym do wglądu Komisji przy ocenie Kandydata.

5)     Kandydat ubiegający się o przyznanie dodatkowego wsparcia socjalnego na wyjazd z funduszy programu Erasmus+ (będący w trudnej sytuacji materialnej) dołącza do dokumentów rekrutacyjnych decyzję o przyznaniu mu świadczenia ze środków Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów i Doktorantów UG (stypendium socjalnego).

Wyżej wymienione dokumenty będą przyjmowane w terminie 12.02.2015 r. (czwartek) - 25.02.2015 r. (środa); przy czym:

- komplet dokumentów można składać u p. mgr Agnieszki Puchalskiej w pok. 2081 w dniach 12.02 - 25.02 w godz. 9.00 - 13.00;

lub przekazać osobiście Koordynatorowi Erasmus dr. Tomaszowi Widłakowi w godzinach konsultacji w pok. 3034.

Data publikacji: środa, 11. luty 2015 - 22:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2022 - 12:06; osoba wprowadzająca: Tomasz Widłak