Dopełnienie tradycji oksfordzkiej w Klubie Debat - nadanie herbu

Z przyjemnością prezentujemy nowy herb Klubu Debat „Ars Bene Dicendi”.  Został wykonany zgodnie z regułami heraldyki i nawiązuje do brytyjskich korzeni klubów debatujących. Jednocześnie, zawiera elementy nawiązujące zarówno do genezy naszego Klubu, jego siedziby i jego związków z naszą uczelnią i Wydziałem Prawa i Administracji, a także do reguł debat oksfordzkich. O bogatej symbolice herbu opowiemy na pewno na jednym z kolejnych spotkań Klubu. Autorem koncepcji herbu jest opiekun Koła p. dr Marcin M. Wiszowaty, autorem rysunku – p. Tomasz Kucharski, artysta plastyk.

Herb klubu

Data publikacji: środa, 6. Maj 2015 - 16:35; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 6. Maj 2015 - 16:35; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski