Prawo prywatne - stan obecny i perspektywy rozwoju

Już w najbliższą sobotę, na naszym Wydziale odbędzie się Naukowe Seminarium Studencko-Doktoranckie pt. Prawo prywatne - stan obecny i perspektywy rozwoju.

To wspólna inicjatywa Studentów z Koło Naukowe Prawa Cywilnego UJ oraz pasjonatów cywilistyki z naszego Wydziału, zorganizowana przy wsparciu Katedry Prawa Cywilnego WPiA UG.
Będzie doskonałą okazją do wymiany poglądów, debiutów w roli prelegentów, konfrontacji wyników badań i zmierzania się z wyzwaniami związanymi z prowadzeniem pracy naukowej w obszarze prawa prywatnego.
Wystąpią m.in. mgr Katarzyna Wałdoch i mgr Kinga Konieczna z Katedry Prawa Cywilnego WPiA UG oraz studentka kierunku "prawo" - Julia Radczuk.

Poruszana będzie tematyka dotycząca zarówno wyzwań, które stawia przed prawem prywatnym rozwój technologiczny, zmiany społeczno-kulturowe jak i konieczności redefinicji dawnych, znanych instytucji. Młodzi naukowcy podjęli się bowiem szeregu niezwykle interesujących tematów, które stanowić będą niewątpliwie asumpt do ożywionej i arcyciekawej dyskusji.

Zachęcamy wszystkich do udziału w Seminarium - sobota, 27 kwietnia 2024 r., sala "portretowa" 2042. Zaczynamy o godzinie 9:00!

Poniżej szczegółowy

harmonogram (.pdf)

Data publikacji: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 14:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 14:42; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski