4. część cyklu wykładów Prokuratorów ze Stowarzyszenia „Lex Super Omnia”: "Przemoc Domowa: przestępstwa z nienawiści"

wpia

Serdecznie zapraszamy na kolejną prelekcję organizowaną we współpracy ze Stowarzyszeniem Prokuratorów „Lex Super Omnia".

Cykl prelekcji jest owocem współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem a Studencką Poradnią Prawną działającą na naszym Wydziale-współorganizatorem przedsięwzięcia.

Dnia 14 grudnia 2022 r. o godz. 18:00, prokurator Dominik Mrozowski przedstawi prelekcję pt. „Przemoc Domowa: przestępstwa z nienawiści". Wykład odbędzie się na platformie MS Teams.

Uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na wydarzenie:

Zapraszamy!

Data publikacji: poniedziałek, 12. Grudzień 2022 - 11:39; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 16. luty 2023 - 14:08; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty