Medal 50-lecia UG dla Przyjaciół Wydziału

6 lipca 2021 r. na Auli Wydziału Prawa i Administracji UG, z zachowaniem reguł reżimu sanitarnego, odbyła się uroczystość wręczenia Medali 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego, które Jego Magnificencja Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski nadał szczególnie zasłużonym dla rozwoju Uczelni pracownikom, ale także interesariuszom zewnętrznym – sprawdzonym przyjaciołom naszego Wydziału.

Uroczystość uświetnił sam J.M. Rektor, który wraz z Dziekanem Wydziału, dr. hab. Wojciechem Zalewskim, prof. UG wręczył medale i kwiaty.

W mowach okolicznościowych, Rektor i Dziekan podkreślili i podziękowali za stałe wsparcie, na jakie możemy liczyć ze strony naszych przyjaciół – przedstawicieli środowisk i zawodów związanych z kierunkami prowadzonymi na Wydziale. Dzięki temu wsparciu możemy uwzględniać w ofercie programowej Wydziału oczekiwania i potrzeby rynku usług prawniczych i zawodów, do których wykonywania przygotowują studia na naszym Wydziale oraz z powodzeniem łączyć w naszej działalności naukowej i dydaktycznej teorię z praktyką.

W gronie odznaczonych Medalem 50-lecia, oprócz byłych i obecnych pracowników Wydziału Prawa i Administracji, znaleźli się:

Prokurator Regionalny Teresa Rutkowska - Szmydyńska

radca prawny Magdalena Witkowska – Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku

adw. Bartosz Golejewski – Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku

notariusz Wacław Jankowski – Prezes Izby Notarialnej w Gdańsku

sędzia Rafał Terlecki – Prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku

płk Andrzej Tesarewicz – Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Gdańsku

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 7. Lipiec 2021 - 15:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 8. Lipiec 2021 - 11:26; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski