Seminarium naukowe "Śladami Platona w XXI w. czyli tutoring jako metoda dydaktyczna na WPiA UG"

W dniu 31 maja 2021 r. o godz. 15:30 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone tutoringowi, jako metodzie dydaktycznej stosowanej w nauczaniu na Wydziale Prawa i Administracji UG.

Pierwsza część spotkania będzie poświęcona dyskusji na wartością tutoring, jako metody dydaktycznej na uczelniach wyższych. O swoich doświadczeniach w ramach zajęć z tutorami opowiedzą studenci Wydziału.

Druga część seminarium będzie rozmową nad tematami naukowymi podjętymi przez studentów w ramach zajęć tutoringowych.

Osoby zainteresowane przedmiotowym wydarzeniem proszone są o indywidualny

Data publikacji: czwartek, 27. Maj 2021 - 10:55; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Maj 2021 - 10:57; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski