XIV Konferencja Naukowa Międzynarodowego Prawa Humanitarnego

banner

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału XIV Konferencji Naukowej Międzynarodowego Prawa Humanitarnego „Ochrona osób i obiektów we współczesnych konfliktach zbrojnych”, która odbędzie się 9 czerwca 2022 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Organizowana konferencja to cykliczna inicjatywa Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Jej tegoroczna odsłona poświęcona zostanie problematyce dotyczącej kluczowych dla społeczności międzynarodowej zagadnień – ochrony osób i obiektów we współczesnych konfliktach zbrojnych.

Data publikacji: środa, 8. Czerwiec 2022 - 11:18; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 8. Czerwiec 2022 - 11:42; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski