XVI Ranking Wydziałów Prawa „Dziennika Gazety Prawnej”: kolejny awans naszego Wydziału!

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym, XVI Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazety Prawnej” (2022) nasz Wydział odnotował kolejny awans.

Wśród wszystkich wydziałów prawa w Polsce – prowadzonych w uczelniach publicznych i prywatnych – nasz Wydział uplasował się na wysokiej 4. pozycji. To najlepszy wynik Wydziału w historii rankingu. Uzyskaliśmy łącznie 94,1 na 117 możliwych do zdobycia punktów.

W tegorocznej, XVI edycji Rankingu, redakcja Dziennika wzięła pod uwagę następujące kryteria: kadra (maks. 29 pkt), jakość i warunki kształcenia (maks. 47,5 pkt), wymogi stawiane studentom i jakość absolwentów (maks. 30,5 pkt) i do 10 pkt za zdawalność na aplikacje prawnicze.

Szczegóły dotyczące metodologii rankingu:

wpia

Data publikacji: piątek, 24. Czerwiec 2022 - 14:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 24. Czerwiec 2022 - 14:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski