Szkoła Prawa Francuskiego

Międzyuczelniana Szkoła Prawa Francuskiego

Mamy przyjemność ogłosić nabór do kolejnej Edycji Międzyuczelnianej Szkoły Prawa Francuskiego utworzonej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

MSPF

 

Gorąco zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną zgłębić wiedzę na temat prawa francuskiego i europejskiego. Kurs MSPF adresowany jest do studentów lub absolwentów szkół wyższych (w szczególności: prawo, administracja, kryminologia, podatki i doradztwo podatkowe, ekonomia, zarządzanie, filologia romańska, historia, dyplomacja, nauki polityczne, ale nie tylko) jak również doktorantów, aplikantów, praktyków prawa i języka francuskiego zainteresowanych poznaniem lub pogłębieniem swojej wiedzy na temat systemu prawa francuskiego i europejskiego oraz pragnących zapoznać się z francuską terminologią prawniczą.

Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców francuskich i polskich w języku francuskim. Uczestnicy SPF, którzy pomyślnie zakończą kurs otrzymają dyplom uniwersytecki:

"Certificat d'introduction au droit français et européen"

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 1 grudnia 2023 r., decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Osoby zainteresowane udziałem w Kursie prawa francuskiego i europejskiego zapraszamy do kontaktu z Panią Krystyną Warylewską- Kamuś (spf@prawo.univ.gda.pl)

Informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce Szkoły: Rekrutacja

 

Dane kontaktowe Szkoły:

Adres: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 6, 80- 309 Gdańsk

spf@prawo.ug.edu.pl

 

Profil Szkoły Prawa Francuskiego

Współpracujemy z:

Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie

Wydziałem Prawa Uniwerystetu Toulouse Capitol 1

Ambasadą Francji

Alliance Fraçaise Gdańsk

Campus France

Institut français Pologne

 

 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 24. luty 2014 - 11:48; osoba wprowadzająca: Marceli Spuła Ostatnia zmiana: środa, 11. Październik 2023 - 16:21; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska