„EYe on Tax” - sukces naszych studentów już po raz drugi!

Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi z rzędu nasi studenci znaleźli się w gronie zwycięzców „EYe on Tax” – prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu z zakresu prawa podatkowego, organizowanego przez międzynarodowy koncern EY (dawniej Ernst&Young). W tegorocznej, XVI edycji konkursu zwyciężył reprezentujący organ podatkowy zespół „KUP”, w którego składzie znalazła się studentka WPiA UG, p. Ewa Brytan. W XV edycji członkiem zwycięskiej drużyny był p. Mateusz Kaźmierczak, wówczas student, a obecnie już absolwent WPiA UG.
W finale XVI edycji wzięło udział 12 zespołów 4-osobowych, wyłonionych spośród ok. 600 uczestników drugiego etapu konkursu. Finał składał się z trzech etapów. Dwa zespoły z największą liczbą punktów z pierwszego i drugiego etapu przechodziły do trzeciego etapu (tzw. ścisły finał), który polegał na symulacji rozprawy przed Naczelnym Sądem Administracyjnym. Finał zakończył się uroczystym ogłoszeniem wyników i dyskusją między innymi na temat kariery w branży podatkowej.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 - 09:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 - 09:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski