Dzień dziecka na Uniwersytecie Gdańskim

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami, a to niezmiennie oznacza Dzień Dziecka - tego małego i nieco większego.

Z tej okazji zapraszamy na kampus Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie (obok Biblioteki UG) - ul. Wita Stwosza 53, 80-308 Gdańsk, od godziny 11:00 do 19:00, gdzie czeka moc atrakcji:

- dmuchańce,

- konkursy zręcznościowe,

- orkiestra UG,

- laboratorium plenerowe,

- malowanie twarzy,

- gry terenowe,

- warsztaty instrumentalne,

- pokazy,

- nauka tańców…

…I wiele więcej! A jeśli ktoś zgłodnieje - zapraszamy do strefy foodtrucków, ciast i waty cukrowej.

Organizatorzy i partnerzy wydarzenia: Studenci dla Ukrainy – Pomagamy, Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego, RODM Gdańsk, ACK Alternator, Refectum - Koło Naukowe Studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej UG, Międzywydziałowe Koło Naukowe UG „Politicus”, Gazeta Uniwersytecka, Studenckie Koło Naukowe KOS, Grupa SCIENCE-ART, Studenckie Koło Naukowe "Edukacja de novo" ("EDEN").

Przewidziane atrakcje przygotowane są w wariancie dwujęzycznym - polskim i ukraińskim.

Data publikacji: piątek, 27. Maj 2022 - 10:09; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 27. Maj 2022 - 10:09; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski