Sukces studentek WPiA UG na Europejskim Kongresie Finansowym

W dniach od 6 do 8 czerwca 2022 roku w Sopocie odbył się Europejski Kongres Finansowy. Od wielu lat jest to jedna z największych w Polsce platform wymiany poglądów na temat finansów, która łączy przedstawicieli nauki i praktyki. Jednym z projektów realizowanych w ramach Europejskiego Kongresu Finansowego jest Akademia EKF, zrzeszająca wyróżniających się studentów oraz młodych absolwentów z Polski i z zagranicy. Corocznie w projekcie uczestnicy około 100 osób wyłonionych w drodze kilkuetapowego konkursu. Miło nam poinformować, że w tym roku członkami Akademii EKF zostały dwie studentki naszego Wydziału (V rok kierunku Prawo): Pani Agata Jaworska oraz Pani Monika Orzłowska.

Udział w Akademii EKF wiązał się z publikacją esejów w monografii pt. „Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie?”. Pani Agata Jaworska zgłosiła tekst pt. „Możliwości są nieograniczone”, zaś Pani Monika Orzłowska tekst pt. „W Polsce pewne są tylko śmierć i podatki oraz fakt, że przeciętny obywatel nie pojmuje żadnego z nich”.

Obu Autorkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: wtorek, 14. Czerwiec 2022 - 09:17; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Czerwiec 2022 - 10:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski