Nasz Wydział utrzymał wysoką pozycję w rankingu „Perspektyw” (edycja 2022)

logoZ przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji rankingu kierunków studiów ogłoszonym właśnie przez portal "Perspektywy", nasz Wydział utrzymał wysoką, 6. pozycję — zarówno jeżeli chodzi o kierunek Prawo, jak i Administracja.

Wyżej od nas ocenione kierunki Prawo są prowadzone tylko na Uniwersytetach: Jagiellońskim, Warszawskim, Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wrocławskim i SWPS w Warszawie. Oznacza to, że w Polsce północnej jesteśmy bezkonkurencyjni.

Podobnie w przypadku kierunku Administracja - wyprzedziły nas tylko Uniwersytety z centralnej i południowej Polski: Adama Mickiewicza w Poznaniu, Warszawski, Jagielloński, Wrocławski i Ekonomiczny w Krakowie.

Gratulujemy naszym Konkurentom i cieszymy się z tak wysokiej oceny, którą chcemy utrzymać, a nawet podwyższyć!

Szczegóły na stronie:

Data publikacji: czwartek, 23. Czerwiec 2022 - 08:33; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Czerwiec 2022 - 08:34; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski