„ZDROWIE”: druga część Poradnika Prawnego WPiA UG dla Ukraińców

Z przyjemnością informujemy, że w zakładce „Pomoc dla Ukrainy” opublikowaliśmy drugi odcinek Poradnika Prawnego WPiA UG dla Ukraińców. Najnowsza część Poradnika jest poświęcona tematyce ZDROWIA.

Autorami tej części Poradnika są: studentka kierunku prawo p. Katarzyna Latek oraz dr Marcin Michalak (opiekun naukowy) z Katedry Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej. Dziękujemy Autorom za ich pracę.

Dziękujemy p. prof. Valentynie Hodlevskiej z Wydziału Prawa i Administracji Publicznej Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Winnicy na Ukrainie za weryfikację tłumaczenia na język ukraiński.

PROSIMY O ROZPOWSZECHNIANIE LINKA

Kolejne części Poradnika - wkrótce.

Data publikacji: czwartek, 17. Listopad 2022 - 11:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 17. Listopad 2022 - 11:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski