IX Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

W dniach od 7 do 9 kwietnia 2014 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędą się IX Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych organizowane przez gdańską Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA.

IX Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych to szereg profesjonalnych szkoleń i warsztatów, ukierunkowanych na doskonalenie umiejętności zawodowych studentów prawa i młodych prawników. Wszystko to ma na celu ułatwienie startu młodym adeptom prawa oraz zwiększenia ich szans na rynku pracy i praktyk. Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych mają też promować aktywność i zachęcać studentów do samodzielnego poszukiwania możliwości rozwoju zawodowego.
Szczegółowe informacje, w tym pełna agenda, IX Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych dostępne są na oficjalnym wydarzeniu na portalu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/events/551352351630774/?fref=ts oraz na stronie internetowej ELSA Gdańsk- www.elsa.gda.pl

Partnerzy: ArsLege, Kancelaria Nowosielski, Gotkowicz i Partnerzy

Patroni honorowi:
JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, prof. zw. dr hab. Bernard Lammek
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji, dr hab. prof. UG Jakub Stelina
Sędzia Rafał Ryś, Prezes Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”
Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdynia Pan Wojciech Szczurek

Patroni medialni:
Radio Gdańsk
Radio MORS
Gazeta Wyborcza
Palestra
Jurysta
Gazeta Uniwersytecka
Gazeta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
student.lex.pl
sdukacjaprawnicza.pl
serwisprawa.pl
my3miasto.pl
sprawnik.pl
dlastudenta.pl
prawnik-online.eu
studenci.polskiprawnik.pl,
studentprawa.pl.

Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie!

Data publikacji: poniedziałek, 31. Marzec 2014 - 08:55; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski