Warsztaty ze sporządzania aktów w postępowaniu administracyjnym

Przed nami kolejna edycja warsztatów ze sporządzania aktów wydawanych w ogólnym postępowaniu administracyjnym.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26.03.2015r. o godz. 15.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Konkretną salę podamy niebawem.

Temat spotkania: decyzja administracyjna

Cykl składa się z dwóch spotkań(decyzja administracyjna i postanowienie). Uczestnicy obu mają zagwarantowane certyfikat udziału w warsztatach

Skorzystajmy z tej okazji. Jest to świetna sposobność by nauczyć się, jak prawidłowo napisać decyzję administracyjną/postanowienie. Wiedza ta niezbędna jest każdemu urzędnikowi.

II spotkanie odbędzie się 15.04.2015r., o godz. 13.00 na WPiA UG

Prosimy w miarę możliwości o zabranie ze sobą kodeksów postępowania administracyjnego

Koło Naukowe Prawa Administracyjnego WPiA UG

Data publikacji: piątek, 20. Marzec 2015 - 22:44; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: piątek, 20. Marzec 2015 - 22:49; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński