Dzień otwarty na Wydziale Prawa i Administracji UG

Szanowni Państwo,

w związku z wykreśleniem z kalendarza imprez akademickich Bałtyckiego Festiwalu Nauki, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy interesariuszy zewnętrznych, przede wszystkim licealistów, dnia 20 maja br. zorganizowany zostanie na naszym Wydziale dzień otwarty. Tradycyjnie proszę o zgłaszanie – do dnia 15 kwietnia - propozycji imprez, wykładów, warsztatów, prezentacji i innych wydarzeń, które mogłyby się okazać interesujące dla docelowej grupy odbiorców. Zgłoszenia proszę przesyłać do Pani dr Moniki Adamczak-Reteckiej (mretecka@prawo.ug.edu.pl), Pani mgr Agnieszki Puchalskiej (apuchalska@prawo.ug.edu.pl) lub składać bezpośrednio w Biurze Dziekana.

Z wyrazami szacunku,

dr hab. Oktawian Nawrot, prof. UG

Data publikacji: piątek, 1. Kwiecień 2016 - 13:14; osoba wprowadzająca: Agnieszka Puchalska Ostatnia zmiana: piątek, 1. Kwiecień 2016 - 13:14; osoba wprowadzająca: Agnieszka Puchalska