Prof. UG dr hab. Tomasz Tadeusz Koncewicz, 2017 - 2018 LAPA Crane Fellow Princeton University, przewodniczącym i moderatorem panelu w trakcie międynarodowej konferencji na Princeton University “EUROPES"

W dniach 20 - 21 października 2017 r. na Princeton University odbyła się międzynarodowa konferencja “EUROPES”. Przewodnim tematem konferencji była analiza europejskich kryzysów, które stawiają dramatyczne pytania o przyszłość, przetrwanie i kształt integracji europejskiej w wymiarze nie tylko prawnym, społecznym, ekonomicznym, ale także ideowym oraz symbolicznym.

Zgodnie z duchem Princeton University konferencja miała charakter interdyscyplinarny, a swoje racje w czasie dwudniowych dyskusji (i ożywczych sporów) przedstawiali i bronili prawnicy, ekonomisci, historycy i socjologowie.

Przewodniczącym i moderatorem otwierającego panelu poświęconego “Trust” był prof. UG dr hab. Tomasz T. Koncewicz, 2017 - 2018 LAPA Crane Fellow w Woodrow Wilson School, Princeton University.

Plakat konferencji

Załącznik Rozmiar
poster 1.35 MB

Data publikacji: poniedziałek, 23. Październik 2017 - 11:58; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Październik 2017 - 11:58; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska