Nowa publikacja zagraniczna Prof. UG dr hab. T. T. Koncewicza, On the politics of resentment, mis-memory and constitutional fidelity. The demise of the Polish overlapping consensus? w monografii wydanej przez Cambridge University Press, Law and Memory.

Nakładem Cambridge University Press ukazała się monografia zbiorowa pod redakcją Uladzislau Belavusau i Aleksandry Gliszczyńskiej-Grabias:

Law and Memory. Towards Legal Governance of History. Autorem jednego z rodziałów:

On the politics of resentment, mis-memory and constitutional fidelity. The demise of the Polish overlapping consensus?

Więcej informacji o książce:

Okładka książki

Data publikacji: środa, 15. Listopad 2017 - 10:54; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: środa, 15. Listopad 2017 - 10:54; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska