MIĘDZYWYDZIAŁOWE SEMINARIUM DOKTORANCKIE PT AKTUALNE OSIĄGNIĘCIA, NIEPOWODZENIA ORAZ PERSPEKTYWY INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Profesor Ewa  Bagińska,  profesor UG  Sylwia Majkowska-Szulc profesor UW Robert Grzeszczak serdecznie zapraszają wszystkich doktorantów oraz asystentów na międzyuczelniane seminarium doktoranckie pt. „Aktualne osiągnięcia, niepowodzenia oraz perspektywy integracji europejskiej”, które odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UG w dniu 18 listopada 2017 r., godz. 10:00, sala 3083.

Program międzyuczelnianego seminarium doktoranckiego "Aktualne osiągnięcia, niepowodzenia oraz perspektywy integracji europejskiej”

Załącznik Rozmiar
program_seminarium_-_18_listopada_2017_r_.pdf 192.41 KB

Data publikacji: czwartek, 16. Listopad 2017 - 10:52; osoba wprowadzająca: Ewa Bagińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Listopad 2017 - 13:08; osoba wprowadzająca: Piotr Komorowski