Prof. UG dr hab. Tomasz T. Koncewicz, LAPA Crane Fellow, Princeton University jednym z panelistów w czasie Annual Meeting of the American Association of Law Schools w San Diego, 3 - 6 stycznia 2018 r. | Wydział Prawa i Administracji

Prof. UG dr hab. Tomasz T. Koncewicz, LAPA Crane Fellow, Princeton University jednym z panelistów w czasie Annual Meeting of the American Association of Law Schools w San Diego, 3 - 6 stycznia 2018 r.

Na zaproszenie American Association of Law Schools Prof. UG dr hab. Tomasz T. Koncewicz, LAPA Crane Fellow, Princeton University, wziął udział w panelu "The European Union and the Rise of Populist Nationalism” i wygłosił wykład pod tytułem:

"Populist constitutionalism: rule of law, separation in powers. Rediscovering the first principles of European integration"

American Association of Law Schools jest najbardziej prestiżową organizacją zrzeszającą amerykańskie wydziały prawa.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Krystyna Warylewska
Treść wprowadzona przez: Krystyna Warylewska