Stypendium naukowe „UNIDROIT Research Programme 2019” dla prof. Kamila Zeidlera

Z przyjemnością informujemy, że Profesor Kamil Zeidler z Katedry Teorii i Filozofii Państwa i Prawa WPiA UG otrzymał stypendium naukowe „UNIDROIT Research Programme 2019” na dwumiesięczny pobyt badawczy w siedzibie tej organizacji w Rzymie.

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego jest partnerem instytucjonalnym, a prof. Kamil Zeidler indywidualnym międzynarodowego projektu naukowego „1995 Unidroit Convention Academic Project – UCAP”.

W czerwcu 2019 r. na naszym Wydziale planowana jest współorganizacja międzynarodowej konferencji naukowej UNIDROID-UCAP.

UNIDROIT (International Institute for the Unification of Private Law) jest międzynarodową organizacją rządową z siedzibą w Rzymie, której celem jest badanie potrzeb i metod poprawy, harmonizacji oraz koordynacji prawa prywatnego i handlowego. Polska jest członkiem UNIDROIT od 1979 roku.

unidroit

Data publikacji: środa, 12. Grudzień 2018 - 10:47; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: środa, 12. Grudzień 2018 - 10:47; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc