VII Edycja SPF - Rekrutacja zakończona sukcesem. Trwa Nabór uzupełniający

Mamy przyjemność ogłosić, że z powodzeniem zakończył się proces rekrutacji. Tym samym została przyjęta decyzja o uruchomieniu VII Edycji Szkoły Prawa Francuskiego.

W tym roku w ramach VII Edycji SPF będziemy gościć następujących wykładowców z Faculté de droit de Toulouse: PR Philippe Nélidoff - Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Tuluzie, PR Alexandra Mendoza-Caminade, MCF Catherine Grynfogel.

Osoby zainteresowane udziałem w VII Edycji SPF zapraszamy do naboru w ramach rekrutacji uzupełniającej: spf@prawo.ug.edu.pl

À bientôt!

Data publikacji: wtorek, 29. Styczeń 2019 - 20:39; osoba wprowadzająca: Krystyna Warylewska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 4. luty 2019 - 11:16; osoba wprowadzająca: Dawid Michalski