Wizyta pracowników Katedry Prawa Finansowego w Nowosybirsku

W dniu 09.02.2019 r. pracownicy Katedry Prawa Finansowego gościli na Wydziale Prawa Nowosybirskiego Uniwersytetu Państwowego. Centralnym punktem wizyty było seminarium naukowym pt. Doing Business in Russia and Poland. W jego trakcie swoje referaty wygłosili dr hab. E. Juchnevicius (E-commerce and source based income taxation in the EU), dr D. Cyman (Protection of financial services clients in the EU) i dr P. Panfil (Fiscal illusions in Poland). Seminarium stanowiło interesującą platformą wymiany doświadczeń dotyczących prawnych uwarunkowań prowadzenia działalności gospodarczej w obu państwach.

W trakcie wizyty na Nowosybirskim Uniwersytecie Państwowym Katedry Prawa Finansowego przeprowadzili także następujące wykłady dla studentów: Business taxation in Poland (dr hab. E. Juchnievicius), Regulations and supervisions on financial institutions after crisis (dr D. Cyman) oraz Deficit bias (dr P. Panfil).

Data publikacji: środa, 3. Kwiecień 2019 - 21:39; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński Ostatnia zmiana: środa, 3. Kwiecień 2019 - 21:59; osoba wprowadzająca: Łukasz Karczyński