III Seminarium Młodych Procesualistów Cywilnych

W dniu 21 października 2019 r. w Rzeszowie odbyło się III Seminarium Młodych Procesualistów Cywilnych, organizowane przez Uniwersytet Rzeszowski oraz Towarzystwo Naukowe Procesualistów Cywilnych. Seminarium w całości poświęcone było zmianom w Kodeksie postępowania cywilnego, wprowadzonym ustawą z dnia 04 lipca 2019 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r., poz. 1469), które mają wejść w życie 07 listopada 2019 r.

Katedrę Postępowania Cywilnego reprezentowały mgr Olga ZInkiewicz - Będzmirowska oraz dr Dominika Mróz - Szarmach. W trzecim panelu Seminarium pn. Ogólne usprawnienie postępowania cz. I,  wystąpienie pt. "Uzupełnianie braków formalnych pism procesowych według Kodeksu Postępowania Cywilnego po zmianach wprowadzonych ustawą z dnia 04 lipca 2019 r." wygłosiła dr Dominika Mróż - Szarmach. Na przyszłorocznym spotkaniu, młodych procesualistów gościć będzie Uniwersytet Zielonogórski.

Seminarium Młodych Procesualistów Cywilnych

Data publikacji: wtorek, 22. Październik 2019 - 12:39; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach Ostatnia zmiana: wtorek, 22. Październik 2019 - 12:39; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach