Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Prawa Chińskiego na WPiA UG

Pragniemy poinformować, że w dniu 11 maja 2020 r. w ramach Ogólnopolskiego Kongresu Sinologicznego (11-14 maja 2020 r.) na Wydziale Prawa i Aadministracji UG odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Prawa Chińskiego. Organizatorami Konferencji są Centrum Studiów Azji Wschodniej UG, Szkoła Prawa Chińskiego WPiA UG oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku.
Z tej okazji pragniemy również zaprosić do składnia propozycji tematów referatów (termin: 31.03.2020 r.) z dołączonym jednostronicowym abstraktem na adres e-mail: adrianna.baran@ug.edu.pl.
Językiem Konferencji jest język polski i język angielski.

Szczegółowe informacje na temat konferencji w j. polskim, angielskim oraz chińskim znajdą Państwo w załączeniu.

Data publikacji: środa, 4. Marzec 2020 - 14:22; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc Ostatnia zmiana: środa, 4. Marzec 2020 - 14:26; osoba wprowadzająca: Magdalena Glanc