Wybory do Senatu UG

Uczelniana Komisja Wyborcza Uniwersytetu Gdańskiego
ogłasza wybory do SENATU Uniwersytetu Gdańskiego
na kadencję 2020-2024

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie oświadczenia kandydata na członka Senatu i przesłanie go do Biura Organizacji i Legislacji UG do 12 czerwca 2020 r.
Głosowanie odbędzie się w aplikacji MS Teams (Zespoły właściwe dla jednostki i grupy pracowników) z wykorzystaniem MS Forms

19 czerwca 2020 r. w godz. 10:00 – 13:00

Link z zaproszeniem do Zespołu oraz informacje o kandydatach będą dostępne dla osób uprawnionych do głosowania po zalogowaniu się do aplikacji MS Teams (w ramach indywidualnego, imiennego konta pracowniczego w usłudze Office365); oddawanie głosów będzie możliwe tylko z poziomu aplikacji MS Teams.
Jeżeli w głosowaniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania,
19 czerwca odbędzie się głosowanie w drugim terminie w godz. 14:00 – 17:00 – w takim samym trybie i formie jak głosowanie w pierwszym terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddanew pierwszym terminie nie zostaną jednak uwzględnione przy obliczaniugłosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Załącznik Rozmiar
Oświadczenie kandydata 14.76 KB

Data publikacji: poniedziałek, 8. Czerwiec 2020 - 14:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. Czerwiec 2020 - 14:44; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski