Udział prof. Janiny Ciechanowicz-McLean w konferencji międzynarodowej

Czech-Polish-Słovak Conference On Environmental Law XXI. Year "odbyła w dniu 9 września 2020 r. Jej organizatorem był w tym roku Wydział Prawa Uniwersytetu Komeńskiego w Bratysławie.

Obrady odbywały się w trzech panelach: I. "Environment During The Corona Crisis", II. "Waste Management For 21 st Cenutry", III. "It Is Time For Effective Land Consolidation".

Pani prof. J. Ciechanowicz-McLean została poproszona o wygłoszenie referatu pt: " New Problems on Environmental Law. Coronavirus is Friendly for Nature but Not Friendly for People". Ze względu na wyjątkowe okoliczności związane z pandemią po raz pierwszy konferencja odbyła się online dzięki czemu zachowano ciągłość corocznych spotkań, które odbywają się cyklicznie od dwudziestu jeden lat i naprzemiennie w Czechach, Słowacji lub w Polsce.

Data publikacji: poniedziałek, 14. Wrzesień 2020 - 09:02; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 29. Styczeń 2021 - 11:18; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski