Wznowienie działalności SUPP

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że po przerwie wakacyjnej, wraz z dniem 12 października 2020 roku, Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna wznawiła w pełni działalność. W związku z panującą pandemią i zdalną organizacją zajęć na Uczelni musimy się jednak dostosować do nowej rzeczywistości w jakiej przyszło nam funkcjonować.

Dyżury SUPP w zastępstwie dyżurów stacjonarnych odbywają się zdalnie, za pośrednictwem komunikatora Skype, począwszy od 12 października 2020 roku, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17:00 do 19:00. Aby skorzystać z tej możliwości kontaktu z SUPP należy skopiować poniższy link do okna Państwa przeglądarki internetowej, który przekieruje bezpośrednio do konwersacji:

(niewymagana jest instalacja na komputerze żadnych dodatkowych programów). W miarę możliwości zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Postaramy się zrobić wszystko, aby nie odczuli Państwo różnicy pomiędzy tradycyjną formą przyjmowania spraw a kontaktem zdalnym.

Dodatkowo do końca października na parterze Wydziału zostanie zamontowana skrzynka, w której będą Państwo mogli bezpiecznie umieszczać nowe sprawy w postaci fizycznie spisanych stanów faktycznych. Jednocześnie podkreślamy, iż cały czas istnieje możliwość przekazania sprawy do Poradni za pośrednictwem wiadomości e-mail pod adresem: suppgdansk@gmail.com albo przesyłki pocztowej. W każdym przypadku do przedstawionego stanu faktycznego oraz pytań prawnych prosimy załączyć wypełnione przez Państwa formularze (w przypadku poczty elektronicznej ich skany), których wzory znajdują się poniżej (także na stronie SUPP oraz fb).

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia,
Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna

Załącznik Rozmiar
formularz_a.jpg 90.89 KB