Medale 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego dla zasłużonych pracowników Wydziału Prawa i Administracji

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski odznaczył szczególnie zasłużonych dla rozwoju Uczelni pracowników naszego Wydziału Medalami 50-lecia Uniwersytetu Gdańskiego.

W gronie odznaczonych Medalem 50-lecia byłych i obecnych pracowników Wydziału Prawa i Administracji znaleźli się:

prof. dr hab. Zdzisław Brodecki

prof. dr hab. Janina Ciechanowicz-McLean

prof. dr hab. Andrzej Drwiłło

prof. dr hab. Jolanta Gliniecka

prof. dr hab. Jolanta Jabłońska-Bonca

prof. dr hab. Urszula Jackowiak

prof. dr hab. Tadeusz Maciejewski

prof. dr hab. Andrzej Powałowski

prof. dr hab. Andrzej Sylwestrzak

prof. dr hab. Andrzej Szmyt

prof. dr hab. Jerzy Zajadło

dr hab. Eugeniusz Bojanowski, prof. UG

dr hab. Andrzej Pułło, prof. UG

mgr Grażyna Burian

mgr Alina Zielińska

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Państwa wkład w historię i rozwój naszego Wydziału i Uniwersytetu!

Po konsultacjach, Dziekan WPiA postanowił, że uroczyste wręczenie medali odbędzie się na naszym Wydziale kiedy sytuacja epidemiczna związana z pandemią wirusa SARS-CoV-2 nie będzie zagrażać życiu i zdrowiu Odznaczonych.

Data publikacji: środa, 24. Marzec 2021 - 08:40; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 24. Marzec 2021 - 14:10; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski