„Aktywni w Europejskiej Stolicy Wolontariatu” - wyróżnienie dla Studenckiej Poradni Prawnej WPiA UG

Z przyjemnością informujemy, że zespół Studenckiej Poradni Prawnej WPiA UG otrzymał wyróżnienie w konkursie „Aktywni w Europejskiej Stolicy Wolontariatu”.

W konkursie organizowanym od 2000 r. corocznie przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku oraz Urząd Miasta Gdańska nagradza się najbardziej aktywnych wolontariuszy.
Studencka Poradnia Prawna WPiA UG uzyskała wyróżnienie w kategorii „Grupa wolontariacka".

Gala tegorocznej edycji konkursu odbyła się w sobotę, 3 grudnia 2022 r., w gmachu Stacji Orunia przy ul. Dworcowej. Nagrody w imieniu organizatorów wręczyli laureatom: Prezydent miasta Gdańska, p. Aleksandra Dulkiewicz i Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku, p. Dawid Jastrzębski.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi Poradni – przede wszystkim studentom, ale także pracownikom naukowym współpracującym z Poradnią na czele z jej opiekunem p. dr. Tomaszem Snarskim.

Więcej informacji o Konkursie i nagrodzonych na stronach:

Data publikacji: środa, 7. Grudzień 2022 - 11:50; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: środa, 7. Grudzień 2022 - 12:14; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski