Zapisy na Warsztaty z Praktykami #DzienRadcyPrawnego

Trwają zapisy na Warsztaty z Praktykami w ramach #DzienRadcyPrawnego organizowanego na naszym Wydziale wspólnie z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Gdańsku.

Eksperci - radcy prawni z OIRP Gdańsk przygotowali dla Studentów naszego Wydziału propozycję pięciu warsztatów dotyczących niezwykle interesujących problemów. To prawdziwe hard case`y, które wyznaczą kierunki dalszego rozwoju wielu obszarów i dziedzin prawa oraz praktyki sądowej w tym zakresie. Warsztaty będą miały formułę symulacji rozpraw lub debat kontradyktoryjnych - Uczestnicy będą mogli poczuć się jak pełnomocnicy stron i "wczuć" w przyszłe role. 

 

Warsztaty odbędą się 18 kwietnia 2023 r., w godzinach 11:15 do 13:15. 

 

Zapisać mogą się 3 bądź 4-osobowe Zespoły:

Zapisów dokonuje Lider Zespołu - podając swoje dane kontaktowe. 

Na każde Warsztaty zapisać się mogą maksymalnie 3 Zespoły i decyduje kolejność zgłoszeń*. 

W odpowiedzi Lider Zespołu dostanie maila z informacją, czy Zespół został zakwalifikowany do udziału w Warsztatach oraz z materiałami do przygotowania/zapoznania się przez Zespół. 

Wszyscy Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w Warsztatach.

* Jeśli okaże się, że zainteresowanie jest większe niż limit miejsc, będziemy ustalać z naszymi Prelegentami możliwość organizacji kolejnych Warsztatów w najbliższej przyszłości.

 

Warsztaty poprowadzą:

radca prawny Tomasz Palak (Sztuczna inteligencja a prawo autorskie)

radca prawny Karolina Mastykarz (Polityka a dobra osobiste i granice wolności słowa)

radca prawny Monika Prawdzik (Wyzwania w zapewnieniu ochrony zwierząt przez radcę prawnego)

radca prawny Katarzyna Wałdoch (Odpowiedzialność cywilna za szkody wyrządzone przez ruch pojazdu autonomicznego)

radca prawny Dawid Rogoziński (Czy WIBORowicze skończą jak frankowicze?)

 

Zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach w ramach Dnia Radcy Prawnego. Szczegóły na stronie: Dzień Radcy Prawnego  oraz w wydarzeniu na FB  (gdzie na bieżąco informujemy o przygotowanych przez nas atrakcjach). 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 7. Kwiecień 2023 - 14:43; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 7. Kwiecień 2023 - 14:46; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski