„Międzynarodowa wiosna” na WPiA UG

Współpraca

Wraz z nadejściem wiosny nasz Wydział odwiedza liczna grupa zagranicznych wykładowców akademickich z całego świata, którzy wygłoszą dla naszych studentów wykłady i przeprowadzą zajęcia dotyczące ich specjalności naukowych.

W tym tygodniu gościliśmy prof. Viktora Muraviova z Państwowego Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenki w Kijowie na Ukrainie oraz dwoje profesorów z hiszpańskiego Uniwersytetu w Alicante.

Już w przyszłym tygodniu odwiedzi nas aż siedmiu naukowców – m.in. z Barbadosu, Indii i Ukrainy, którzy poprowadzą zajęcia dla studentów administracji, Criminology & Criminal Justice oraz prawa.

 

W kolejnych tygodniach odwiedzą nas kolejni zagraniczni goście z Armenii, Gruzji, Indonezji, Litwy, Republiki Południowej Afryki, Tajlandii i Urugwaju.

Szczegółowe informacje o wizytach publikujemy na bieżąco w naszych kanałach informacyjnych – przede wszystkim na anglojęzycznej stronie internetowej, na LinkedIn i Instagramie polskim oraz International.

Wzmianki ukazują się także na polskiej stronie internetowej (w slajderze) oraz na Facebooku.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w obsługę wizyt - pełnomocnikom Dziekana, pracownikom administracji oraz pracownikom naukowo-dydaktycznym, którzy goszczą wykładowców wizytujących na swoich zajęciach i w swoich Katedrach.

Prosimy o śledzenie informacje w naszych kanałach oraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wykładach i spotkaniach z zagranicznymi wykładowców.

 

 
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 10:33; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 31. Sierpień 2023 - 14:16; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty