Sukces studentów WPiA na Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym

Katedra Postępowania Cywilnego WPiA UG ma przyjemność poinformować, że dwóch Studentów III roku kierunku Prawo stacjonarne naszego Wydziału zostało laureatami VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym, organizowanego w tym roku przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Członkiem Komisji Konkursowej była również Kierownik Katedry Postępowania Cywilnego WPiA UG – dr hab. Anna Machnikowska, prof. UG.

W pierwszym etapie Konkursu Ogólnopolskiego – pisemnym – finaliści zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru i dwoma kazusami. Nasi Reprezentanci poradzili sobie tak dobrze, że znaleźli się wśród sześciu ścisłych finalistów spośród 26 uczestników etapu Ogólnopolskiego Konkursu z 14 ośrodków akademickich z całej Polski. W drugim etapie – ustnym – nasi Studenci mierzyli się z odpowiedzią na kilka pytań do dwóch kazusów, każdego dotyczącego innego trybu postępowania cywilnego.

Laureaci z WPiA UG Ogólnopolskiego Konkursu to:

• Paweł Drygaś, który zajął III miejsce

• Łukasz Łużyński, który zajął VI miejsce

Serdecznie gratulujemy!!!

wpia

Data publikacji: piątek, 12. Maj 2023 - 08:19; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: piątek, 12. Maj 2023 - 08:21; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski