Centrum Prawa Nowych Technologii WPiA UG

wpia

Z przyjemnością informujemy o utworzeniu nowej jednostki naszego Wydziale - Centrum Prawa Nowych Technologii. Jest to jednostka wielofunkcyjna, prowadząca działalność badawczo-rozwojową, wdrożeniową oraz edukacyjną. Pośród podejmowanych przez Centrum zagadnień znajdują się m.in.: sztuczna inteligencja, osoby elektroniczne, smart city, cyfryzacja administracji i jej procedur, a także prawo kosmiczne. Zachęcamy wszystkich członków wspólnoty akademickiej, a w szczególności studentów, do obserwowania bieżącej działalności.

Osoby zainteresowane newsletterem proszone są o kontakt z dr. hab. Jakubem Szlachetko (jakub.szlachetko@ug.edu.pl).

Data publikacji: poniedziałek, 22. Maj 2023 - 12:20; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Maj 2023 - 12:59; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski