Wydziałowy Konkurs z Postępowania cywilnego

WYDZIAŁOWY KONKURS

WIEDZY O POSTĘPOWANIU CYWILNYM

ROK AKADEMICKI 2023/2024

Katedra Postępowania Cywilnego zaprasza wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji UG, którzy w programie studiów mają - jako obowiązkowy - przedmiot "Postępowanie cywilne" do udziału w tegorocznej edycji Wydziałowego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym. Konkurs Wydziałowy poprzedza Konkurs Ogólnopolski, którego już VII Edycję organizuje w tym roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Szczegóły dot. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilny dostępne są tu

Najważniejsze informacje:

1) ETAP I - 25 kwietnia 2024 r., godz. 14:00, Aud. A, czas: 50 minut;

2) ETAP II - 09 maja 2024 r., godz. 12:00, s. 4021, czas: 180 minut.

ZGŁOSZENIE należy wysłać do 22.04.2024 r. na mail: knpc.ug@gmail.com (temat: Konkurs; w treści: imię, nazwisko, rok i tryb studiów, nr albumu)

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Wydziałowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!

WYNIKI I ETAPU: wszystkim uczestnikom oraz laureatom I Etapu - GRATULUJEMY!

Wykaz aktów prawnych do II Etapu tu.

Regulamin Konkursu Wydziałowego

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 19:18; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach Ostatnia zmiana: piątek, 26. Kwiecień 2024 - 19:07; osoba wprowadzająca: Dominika Mróz-Szarmach