Udział dr Beaty Kowalczyk w Viva Dydaktyka III

W dniach 16 - 18 czerwca na naszym uniwersytecie odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Dydaktyki Szkoły Wyższej VIVA DYDAKTYKA pt. "Transformacje krajobrazu szkolnictwa wyższego" zorganizowana przez CDDiT UG. Wydarzenie to zgromadziło ponad 150 nauczycieli akademickich z różnych ośrodków akademickich w Polsce. Kolejny raz nasz Wydział potwierdził swoje zaangażowanie i chęć aktywnej partycypacji w poszukiwaniu strategii adaptacyjnych do zmian zachodzących w szkolnictwie wyższym.

Podczas konferencji, dr Beata J. Kowalczyk jako przedstawicielka ZdsZJK WPiA UG, miała przyjemność prowadzić warsztaty pt. "Debatowanie nad zmianami w szkolnictwie wyższym. Metody, wyzwania, perspektywy". Uczestnicy warsztatów, korzystając z formuły debaty oksfordzkiej, dyskutowali kluczowe wyzwania, przed którymi stoją współczesne uczelnie oraz poszukiwali rozwiązań, które będą mogły znaleźć zastosowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości edukacyjnej.

Konferencja była doskonałą okazją do interdyscyplinarnej wymiany doświadczeń i pomysłów na przyszłość edukacji wyższej w naszym kraju.

Data publikacji: środa, 19. Czerwiec 2024 - 09:53; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 20. Czerwiec 2024 - 11:15; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski