NOWA EDYCJA ERASMUS+ KA131 DLA NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

Wkrótce rozpoczyna się nowa edycja programu Erasmus+ KA131 dla krajów Unii Europejskiej.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY Nauczycieli Akademickich do skorzystania z możliwości wizyty dydaktycznej na zagranicznej uczelni europejskiej w ramach bogatej oferty uczelni partnerskich naszego Wydziału, którą stale rozbudowujemy !

UWAGA: od nowego roku akademickiego zasady dofinansowania wyjazdów kadry naukowej w Uniwersytecie Gdańskim w ramach programu Erasmus+ KA131 ulegną dużym zmianom.

Po pierwsze – nauczyciele akademiccy będą mogli  skorzystać wyłącznie z mobilności w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych na uczelni partnerskiej (STA). Wyjazdy szkoleniowe (STT) będą odtąd dostępne tylko dla pracowników administracji UG (pracowników nie będących nauczycielami akademickimi).

Po drugie – decyzje o dofinansowaniu wyjazdów dydaktycznych nauczycieli akademickich będą podejmowały Komisje Wydziałowe, w ramach limitów miejsc ustalonych przez Biuro Współpracy Międzynarodowej UG. Wnioski o dofinansowanie należy składać na macierzystym Wydziale
(w przypadku naszego Wydziału: u p. Agnieszki Tuszkowskiej w pokoju 2081).

Aby ułatwić Państwu skorzystanie z oferty programu Erasmus+, na stronie internetowej Wydziału opublikowano szczegółowe zasady rekrutacji na wyjazdy dydaktyczne STA w przyszłym roku akademickim (2024/2025) ⇒ https://prawo.ug.edu.pl/strona/105256/erasmus-plus-europe

W razie wątpliwości i pytań, na które nie znajdą Państwo odpowiedzi na stronie internetowej – prosimy o kontakt z:

lub

Składanie dokumentów w I turze rekrutacji (obejmującej mobilności, które muszą być zrealizowane w okresie pomiędzy 14.10.2024 a 21.02.2025) – rozpocznie się 15 września 2024 r. i potrwa do 3 października 2024 r. (włącznie).

Wyniki zostaną ogłoszone 7 października 2024 r. na stronie internetowej Wydziału.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE ERASMUS+ KA131 !

KonkursErasmusplus

Data publikacji: piątek, 23. Sierpień 2024 - 21:05; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty Ostatnia zmiana: piątek, 23. Sierpień 2024 - 21:20; osoba wprowadzająca: Marcin Wiszowaty