Oferta szkoleń CDDiT na semester zimowy

Szanowni Państwo,

Zespół Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego przygotował na semestr zimowy 2024/2025 ofertę kursów i szkoleń w podziale na 3 grupy tematyczne:

Zapisy na kursy/szkolenia prowadzone będą za pośrednictwem formularzy Forms w dniach od 21 października (od godz. 8:00) do 27 października (do godz. 24:00).
Wymagane jest zalogowanie się na pracownicze konto Microsoft 365.

W zakładce każdego kursu/szkolenia znajdą Państwo link pozwalający na rejestrację oraz szczegółowy opis z informacją o terminach spotkań.

Kontynuujemy także cykl otwartych dyskusji pt. Idee Edukacji Akademickiej (sezon 3)

Zespół CDDiT służy Państwu również wsparciem w ramach indywidualnych konsultacji

Zapraszamy Państwa do kontaktu i zachęcamy do systematycznego odwiedzania strony CDDiT i zapoznawania się z aktualnymi wydarzeniami.

Zespół CDDiT

Data publikacji: czwartek, 17. Październik 2024 - 12:26; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: czwartek, 17. Październik 2024 - 12:26; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski