X Jubileuszowy Ogólnopolski Zjazd Katedr Prawa Handlowego

W dniach 24-25 września 2015 r. pracownicy Katedry Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego naszego Wydziału brali udział w X Jubileuszowym ogólnopolskim Zjeździe Katedr Prawa Handlowego. Tegoroczny zjazd zorganizowany został przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego a jego tematem były „Tendencje Reformatorskie w Prawie Handlowym”.

W ramach zjazdu prof. UG dr hab. Joanna Kruczalak-Jankowska wygłosiła referat pod tytułem „Tendencje zmian w prawie upadłościowym i naprawczym” oraz moderowała panel tematyczny „Spółki osobowe i Prawo upadłościowe”. Natomiast dr Arkadiusz Wowerka wygłosił referat pod tytułem „Międzynarodowy obrót prawami udziałowymi w spółkach kapitałowych – aspekty kolizyjnoprawne”.

Data publikacji: środa, 14. Październik 2015 - 14:24; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Gliniecki Ostatnia zmiana: piątek, 16. Październik 2015 - 14:56; osoba wprowadzająca: Bartłomiej Gliniecki